KORRALDA ÜRITUS

Soovid korraldada sünnipäeva, näitust, firmaüritust – Tallinna Linnamuuseumi seitsme filiaali hulgast leiab kindlasti sobiva võimaluse.

Kui soovid korraldada avalikku üritust muuseumis, tutvu palun tingimustega SIIN

Üritus Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis (Komandandi tee 2)

Kiek in de Köki kindlustustemuuseum

Muuseumis saab korraldada kontserte, koosolekuid, seminare, koolitusi jm koosviibimisi. Erinevad ruumid mahutavad 20–65 inimest. Saab kasutada konverentsitehnikat (projektor, ekraan, helivõimendussüsteem, pabertahvel).
Loe lähemalt ruumide ja võimaluste kohta

Üritus Tallinna linnaelumuuseumis (Vene tn 17)

Seminar, sünnipäev, ühiskülastus, üritus või kontsert – kava saad koostada ise ja tellida lisaks soovi korral ka ekskursiooni, muuseumitunni või loengu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Muuseumis on ka seminari või loengu korraldamiseks sobiv õpperuum.

Loe lähemalt

Üritus Fotomuuseumis (Raekoja 4/6)

Piltnik fotomuuseumi kaameraga

Soovid korraldada näitust või hoopis meeldejäävat firmaüritust koos fotoekskursiooniga vanalinnas? Pidada sünnipäeva ja tähistada seda ühiskülastuse ja põneva muuseumitunniga? Fotomuuseum pakub sisukat tegevust igale vanusegrupile.

Loe lähemalt

Üritus lastemuuseumis Miiamilla (L. Koidula 21c)

Lastemuuseum Miiamilla majas saad korraldada suurepäraseid lasteüritusi, kus oma rolli võib mängida 1930. aastail Lastepargi peahooneks ehitatud maja ja sellele lisaks eakohane meeleolukas peokava.

Loe lähemalt

Üritus Peeter I majas (Mäekalda 2)

Peeter I maja

Sünnipäev Peeter I majas on kordumatu elamus! Kingi endale ja lähedastele unustamatu pidu keisri “vanas palees”, kust sai alguse Kadrioru lossi- ja pargiansambli ajalugu.

Loe lähemalt

Üritus Tallinna vene muuseumis (Pikk tn 29a)

Tallinna Vene muuseum Pikal tänaval

Ajaloolise ja ainulaadse keskaegse kaarlaega saalis, mis kannab Ants Laikmaa nime, saad pidada mitmesuguseid üritusi kuni 40 inimesele. Meil on vajalik esitlustehnika ja ürituse juurde pakume sobival teemal muuseumitunni, ekskursiooni või töötoa. Kaasa saab võtta oma tordi, kringli, suupisted ja joogipoolist.

Loe lähemalt

Kalamaja muuseum (Kotzebue 16)

Muuseumis saad korraldada mitmesuguseid sündmusi ja lasteüritusi, tähistada meeleolukalt perekondlikke tähtpäevi. Muuseum aitab sisustada meeldejäävaid hetki!
Toredaks ürituseks on võimalik rentida ka muuseumi kööki, mis avaneb mõnusalt aeda.

Loe lähemalt