Kuidas tulla Miiamillasse

NB! Autoga tulles on oluline teada, et L. Koidula tänav on ühesuunaline (ümbersõit Weizenbergi ja Mäekalda tn kaudu) ning sel ei ole lubatud parkida. Lähimad parklad on Kumu ja Kadrioru staadioni juures.

kadrioru parklad

Kui tuled meie juurde kesklinna poolt, siis:
• piki L. Koidula tänavat tulles näed Kadrioru pargis vasakut kätt luigetiiki. Tule tiigist mööda. Paremale jääb kahekordne heleroosa maja – E. Vilde Muuseum. Tule ka sellest mööda, ikka piki Koidula tänavat. Umbes 200 sammu pärast näed vasakul laste mänguväljakut. Meie asume kohe mänguväljaku kõrval madalas kollases majas.
• trammiga tulles vali tramm nr 1 või 3 ja sõida Kadrioru lõpp-peatusse. Nüüd tule mööda A. Weizenbergi tänavat otse edasi, kuni jõuad luigetiigini. Siit astu veel oma 200 sammu edasi (tiik jääb paremale), kuni jõuad väikese rohelise majani. Selles asub Kadrioru pargi muuseum ja raamatukogu. Keera veidi enne seda maja paremale ja jõuad mööda teerada otse meie maja ette!

Kui tuled meie juurde otse mere äärest Pirita teelt, siis:
• kõnni Russalka monumendi juurest mööda sirget alleed Kadrioru lossini. Selles asub Kadrioru Kunstimuuseum. Tule lossi eest läbi, otse üle autotee (ära unusta enne vaadata vasakule ja paremale, et ühtegi autot ei tule!) ja jõuad väikese rohelise maja ette – siin asub Kadrioru pargi muuseum ja raamatukogu. Meie asume selle maja taga, umbes 50 sammu kaugusel.

Kui tuled meie juurde Lasnamäe poolt, siis:
• Kumu peaksid sa teadma – see on Eesti Kunstimuuseum. Kui tuled Kumu peaukse juurest autoparklasse, siis sellest vasakule jääb purskkaev ja roosiaed. Tule purskkaevu juurest treppidest alla ja umbes 100 sammuga jõuad meie majani!

L. Koidula 21c Tallinn, 10127