Sünnipäev

Kalamaja muuseumis saab tähistada oma sünnipäeva nii laps, noor kui täiskasvanu!
Sünnipäeva programmi hulka kuulub vastavalt eelnevale kokkuleppele giidiga tuur muuseumimajas, juhendatud töötuba või linnaretk. Pakume personaalset lähenemist. Teeme Su sünnipäeva meeldejäävaks!

             

Pea oma sünnipäev koos Vana Toomaga!

Kalamajast on pärit Tallinna, võiks öelda, et kõige tuntum mees, Vana Toomas. Legendi järgi oli Tooma ja tema ema, kalamüüja Kala-Mai kodu just siin Kalamajas. Sünnipäeval saab koos Vana Toomase ema Kala Maiga otsida üles heeringaid ja silke, avastada Kalamaja muuseumi ning mängida Vana Tooma lapsepõlvemänge. Iga laps saab vastavalt eelnevale kokkuleppele meisterdada koju kaasa kas Toomase või tema vuntsid.

Sünnipäeva hind 150 eurot (2 tundi) ja 200 eurot (3 tundi): programm 15 lapsele, kestab 45 minutit kuni 1 tund ja ülejäänud aja saab muuseumi köögis omakeskis süüa ja iseseisvalt majaga tutvuda

Sünnipäevaprogramm sobib 5-8 aastastele lastele.

Hind sisaldab programmi, ruumi kasutust, kus on olemas nõud söömiseks (taldrikud, tassid, kruusid, lusikad, klaasid, suuremad ja väiksemad serveerimisalused, tordilabidas, noad ja presskannud ning kiirkeedukann.
Vajadusel saab kasutada pliiti ja ahju või mikrolaineahju. Kohapeal on ka külmkapp.

Väljaspool muuseumi lahtioleku aegu on rendihinnad kõrgemad.

NB! Muuseumis ei tohi kasutada vulkaan küünlaid!

Broneeri sünnipäev   või  (+372) 5309 9772

           

 

Sünnipäev Kalamaja tänavatel, Kalamaja lastetuur

Tuur tutvustab mänguliselt Kalamaja ja Tallinna ajalugu. Kuidas on Kalamaja nime saanud? Millega on siin piirkonnas tegeletud? Mis iseloomustab Kalamaja maju? Milline oli ja on kohalike laste elu? Mängime ja mõistatame.

Enamus sünnipäevast toimub õues, palume riietuda vastavalt ilmale.

Sünnipäevaprogramm algab Kalamaja muuseumist (Kotzebue 16) ja kulgeb mööda lähedal asuvaid Kalamaja tänavaid. Edasi saab pidu jätkuda Kalamaja muuseumi mõnusas köögis.

Sünnipäevaprogramm sobib 6-10 aastatele lastele.

Sünnipäeva hind 150 eurot (2 tundi), 200 eurot (3 tundi): programm 15 lapsele, kestab 45 minutit kuni 1 tund ja ülejäänud aja saab muuseumi köögis omakeskis süüa ja muuseumiga iseseisvalt tutvuda.

Hind sisaldab programmi, ruumi kasutust, kus on olemas nõud söömiseks (taldrikud, tassid, kruusid, lusikad, klaasid, suuremad ja väiksemad serveerimisalused, tordilabidas, noad ja presskannud ja kiirkeedukann. Vajadusel saab kasutada pliiti ja ahju või mikrolaineahju. Kohapeal on ka külmkapp.

Väljaspool muuseumi lahtioleku aegu on rendihinnad kõrgemad.

NB! Muuseumis ei tohi kasutada vulkaan küünlaid!

Broneeri sünnipäev   või  (+372) 5309 9772

   

 

Kui soovid sünnipäeva mõnel muul teemal siis võte meiega julgesti ühendust ja mõtleme koos kuidas üks vinge sünnipäev maha pidada!