Peetri maja Lisetta mäng tutvutab maja ja tsaari tegemisi

Peetri majas on üleval uus mäng, mis tutvustab maja ja tsaari tegemisi. Peategelaseks on itaalia väikehurt Lisetta. Mängu saab mängida alates 13. detsembrist 2020. Mäng on kontaktivaba.

Auh! Minu nimi on Lisetta, ma olen Peeter I lemmikloom, Itaalia väikehurt. Peremeest pole paraku kodus, aga ma saan teda ja tema elamist tutvustada!

Ma aitan leida üles vihjed ja küsimused. Nii saavad kõik mõistatused lahendatud!

Vasta kaheteistkümnele küsimusele, lase kaaslasel vastuseid spikrilt kontrollida (selle saab kassast) ja liigu edasi!
Mängi ausalt! Iga õige vastus annab punkte. Arvuta need jooksvalt kokku ja kirjuta mängu lõpus ühisesse võitjate tabelisse. Jäta oma kontaktid kassasse. Mängijate vahel loosime 31. jaanuaril 2021 välja Tallinna Linnamuuseumi kutsepileti tervele perele 7 filiaali külastamiseks!