JÕULUERI Jalutuskäik mööda vanalinna legendaarseid kohvikuid

Kutsume kohvikuhõngulisele ja jõulumeelsele jalutuskäigule vanalinnas!

Kohvik Pärl, 1960ndad. TLM F 10689:41

Linnatuuril, algusega Raekoja plats 12, tutvustatakse linna vanimaid kohvikute asukohti 18. sajandist 20. sajandini.
Jõulusel jalutuskäigul pajatame, millised olid eri aegadel populaarsemad kohvikud ja mida tähtsat või kultuuriloolist mingi koht omas ning kuidas jõuluaeg ja aastavahetus mõjutas kohvikute tööd ja elanike meeleolu.

Ühtlasi on võimalik tutvuda värskelt avatud näitusega „Lõputu kohvijoomine“* mis on kui nostalgiareis Tallinna vanalinnas kunagi olnud ja ka praegu töötavatesse menupaikadesse. Väljapanek Lühikese jala väravatornis tutvustab ajaloolisi kohvikuid, neile eritellimusel valminud mööblit ja kohalikku kohvikukultuuri laiemalt.

Jõulueri tuuride ajad:
Laupäev, 30.detsember kell 13.00 OSTA PILET SIIT