1. märtsil  Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis KIEK & DRAW

1. märtsil kell 13.30-16.00 toimub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis suurepärane populaarne joonistamisüritus Drink’n’Draw, seekord erinimetusega Kiek & Draw.

Tule ja joonista vaiksel pühapäevasel pärastlõunal Tallinna ühe kuulsaima torni kõige kõrgemal korrusel! Saad harjutada kätt ja treppidest kõndimine kulutab kaloreid.
Üritusel on kokku 2,5 tundi joonistamist, üks jook, ilus elus modell ja palju toredaid inimesi.

Joonistamiseks on naisakt, poolkaetud.
Korraldaja on Toon Vugts.

Sissepääs on 12 €, sooduspilet 10 €. Hinna sees on sissepääs muuseumisse, joonistamine, joonistusvahendid ja Tanker Brewery joogike või Fritz-Cola limonaad.

Nagu ikka, tagab üritusel joonistusvahendid Kunst ja Hobi, ja kaasas on ka joonistusalused. Samuti on saadaval A4 joonistuspaber neile, kes on unustanud asjad kaasa võtta.

Igal tasemel joonistajad on üritusele oodatud. Seega kutsu kaasa oma sõbrad ja tutvusta neile modellide joonistamise vägevat maailma.

Fotografeerimine pole lubatud: ole modelli suhtes lugupidav ja ära tee temast pilte. Aga kindlasti võid teha pilte oma töödest ja selfisid oma sõpradest enne ja pärast joonistamist. Täägi pildid kas #drinkndraw_tallinn või #joojajoonista.

NB! See ei ole kunstitund, kohal ei ole õpetajat. See on tore ja sõbralik koht, kus joonistada, veeta aega ja õppida teistelt joonistajatelt. Ürituse lõpus on võimalik panna oma joonistused välja teistele näitamiseks. Siis saame kõik koos tulemusi vaadata!

Ürituse leiad ka Facebookis.