15.09 MUUSEUMIMUUSIKA Peeter I majas. Tallinna Linnamuuseumi 85. sünnipäeva puhul saab Kadriorus kuulata kammermuusikat

Neljapäeval, 15. septembril 2022 kõlab Tallinna Linnamuuseumi 85. sünnipäeva kontserdisarjas muuseumimuusika seekord Kadriorus, Peeter I majas. Kolm suurepärast muusikut – Andrei Bogatsh, Ksenia Rossar ja Auli Teppo esitavad ooperi ja kammermuusikat.

Kontserdid on tasuta. Kohtade arv on Peetri majas piiratud, palume kontserdil osalemiseks registreerida Fientas SIIN

Kontserdi algus 19.00. Enne kontserti on võimalik tutvuda Peeter I maja ekspositsiooniga.

Andrei Bogatsh alustas lauluõpinguid Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis. Õppis eraviisiliselt laulmist Eda Zahharova juhendamisel ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof. Mati Palmi lauluklassis. Hetkel õpib Giuseppe Verdi nim. Milaano Konservatooriumis prof. Christina Rubini lauluklassis. Osalenud mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel ja pälvinud auhindu ning preemiaid.

Ksenia Rossar õppis Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistratuuris prof. Eva Märtson-Wilsoni lauluklassis. Esinenud kontsertidel ja festivalidel Eestis, Lätis, Venemaal, Itaalias ja Saksamaal.

Auli Teppo alustas muusikaõpinguid Aruküla Huvialakeskuses “Pääsulind” ning jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Martti Raide juhendamisel. 2017. aasta kevadeks omandas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias bakalaureusekraadi prof. Peep Lassmanni juhendamisel. Auli on osalenud ja pälvinud tunnustust mitmetel vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel.

REGISTREERU KONTSERDILE

Kontserdisarja toetab Eesti Kultuurkapital ja Tallinna linn.