KÜLASTUSTINGIMUSED COVID-19 piirangute ajal: palume muuseumikülastajail esitada tõend

Hoolime külastajate ja oma töötajate tervisest ning aitame ühiskonda avatuna hoida.

Tallinna Linnamuuseumi filiaalid ootavad muuseumisse külastajaid, kel on oma viirusohutuse tõendamiseks digitaalselt või välja prinditult kehtiv vaktsineerimispass või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend.

Palume esitada üks nimetatud tõenditest muuseumisse sisenedes külastajal alates 18. eluaastast. Palume olla valmis esitama ka isikut tõendavat dokumenti. Koroonatõend kehtib edaspidi vaid koos isikut tõendava dokumendiga.

Alates 1. novembrist peavad oma nakkusohutust tõendama ka õpilased alates 12. eluaastast.

Õpilastel 12-18 eluaastat kehtib ka meditsiiniliselt kinnitatud negatiivne testitulemus või apteegis kinnitatud kiirtesti tulemus.

Leia endale lähim koroonatestimise punkt siit

COVID tervisetõendi saab alla laadida: www.digilugu.ee
Info välismaa kodanikele EL COVID tõendite väljastamise kohta

Piirangud kehtivad vähemalt 10. jaanuarini 2022.

Kaitsemaski kandmine on kohustuslik kõikjal siseruumides, seda ka nii haiguse läbipõdenud inimestele kui ka lastele alates 12. eluaastast.

Rohkem infot: https://www.kriis.ee/et

Muuseumil on õigus ilma tõendita külastajat mitte muuseumisse lubada.

Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldusteni või nende tühistamiseni. Soovitame enne külastust vastava infoga uuesti tutvuda. Küsimuste korral palume pöörduda muuseumiteenindajate või infotöötajate poole.

Loe lisaks Kultuuriministeeriumi lehelt

Muuseumi töötajad kannavad muuseumi ruumides maske.Töötajad, kel on võimalik oma tööülesandeid täita kodukontoris, kasutavad seda võimalust.

Endiselt palume majja sisenedes ka desinfitseerida käsi ja hoida teiste külalistega distantsi.
Käte desinfitseerimise võimalused leiab kõigis muuseumides. Maski kandmine muuseumides on kohustuslik.

Palume loobuda muuseumikülastusest COVID-19 haigestumise või haigestunuga lähikontaktis olemise tõttu isolatsiooni kohustuse puhul, või ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomitega (sh kerge nohu, kurguvalu, kurgu kriipimine, köha vms).

MUUSEUM HOOLIB – Siin on COVID-19 turvaline

Visit Tallinna poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Hea tahte kokkuleppest loe lähemalt