Osale Tallinna Linnamuuseumi jõuluseikluses 3.01!

Osale Tallinna Linnamuuseumi jõuluseikluses ÜLE LINNA JÕULUD ja võida auhind!

 

Kutsume sind põnevale jõuluseiklusele vanalinnas ja Kadriorus.

3. jaanuaril kell 1116 on avatud jõuluseikluse Suur rada Tallinna Linnamuuseumi filiaalides vanalinnas. Ootame sind Fotomuuseumis, Linnamuuseumis, Tallinna vene muuseumis ja Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis.

13. detsembril kell 1216 on avatud jõuluseikluse Väike rada Tallinna Linnamuuseumi filiaalides Kadrioru pargis. Ootame sind Miiamilla Lastemuuseumis ja Peeter I majas.

Igas majas on sulle ülesanne, mida saad lahendada iseseisvalt või koos perega. Lahendatud ülesande eest saad templi. Kui oled päevaga kogunud kokku kõik templid (Suurel ringil 4, Väiksel 3), lisa oma andmed ja jäta kaart viimase maja loosikasti. Võitjad kuulutame välja muuseumi Facebooki-lehel ja võtame nendega ka ise ühendust.

NB! Jõuluseikluse päevadel on pilet 5 € ühele inimesele. Piletiga saad külastada kõiki meie filiaale, mis sel päeval mängus osalevad. Koolieelikutele osalemine tasuta!

Jõuluseikluse infopunkt on avatud Raekoja platsil jõulukuplis 5. ja 6. detsembril.
Tallinna Linnamuuseumi filiaalide kõige meeleolukamad jõuluteemalised linna- ja muuseumituurid SIIT

Sõltuvalt COVID-19 epidemioloogilisest olukorrast võib ürituse kavva tulla muudatusi. Jälgige meie uudiseid kodulehel ja Facebookis.

 

NB! Reedel, 6. detsembril toimb vanalinnas ka Vana Tooma jõulutuur. Loe lähemalt