Hariduskalender 2020/2021 tutvustab muuseumiharidust, uusi veebitunde ja ajarände

Tallinna Linnamuuseumi filiaalide ühine Hariduskalender 2020/2021 on hea abiline õpetajale muuseumihariduse ideede kasutamiseks. Kalendri saavad kõik muuseumihariduse infopäeval osalejad!

Hariduskalender on õpetajatele mõeldud tasuta väljaanne, millest leiab nii klassikalised muuseumitunnid kui ka ajarännakud ja veebitunnid. Kui muuseum on kaugel, siis siit saab idee, kuidas kutsuda muuseum omale külla!

Hariduskalendrit jagab muuseum Haridusameti abiga kõigile Tallinna haridusasutustele ja seda võivad õpetajad saada ka Linnamuuseumist.

Muuseumitundides räägitakse lähemalt siinse linnakultuuri kujunemisest, uuritakse keskaegse inimese maailmapilti ja tutvutakse linnakodanike elu ja keskkonnaga. Aga saab ka teada, kuidas luua põnevaid fotokollaaže ajalooliste materjalidega, kuidas õpetada sõprust või kuidas keskaegsest eeslinnast kasvas hipsterville. 

Vaata lähemalt siit: Hariduskalender 2020

 

Tundide tellimine
Sügis 2020 – kevad 2021 on Tallinna Linnamuuseumi muuseumitundide tavahind 4 €.
Tellides samal õppeaastal kolm või enam muuseumitundi, rakendub tundidele soodushind 3 €.
Kõik kolm tundi võib tellida ühest Tallinna Linnamuuseumi filiaalist või komplekteerida erinevatest. Soodustus ei kehti eriprogrammidele.

Pane tähele!
• Kõik kolm tundi tuleb broneerida korraga, võtes ühendust muuseumidega, mille muuseumitunde soovitakse.
• Tundide toimumisajad kinnitatakse külastuskaardile.
• Külastuskaardi saab käte esimeses tunnis.
• Muuseumitunde külastades võta soodustuse saamiseks külastuskaart kindlast kaasa ja näita seda klienditeenindajale või muuseumipedagoogile: see on soodustuse alus.
• Soodushinnaga tundides saab käia vaid üks ja sama klass või rühm.

Hariduskalendriga saab lähemalt tutvuda ka sügisesel Tallinna Linnamuuseumi hariduse infopäeval, info leiab enne üritust muuseumi kodulehelt.

Muuseumipedagoogid tutvustasid hariduskalendrit lähemalt ka muuseumihariduse päeval ERMis. Fotod: Mirjam Savisto.