Loeng 5. märtsil:
“Prostitutsioonist 90ndatel” räägib Sisekaitseakadeemia lektor Ardo Ranne

Teisipäeval, 5. märtsil räägib Tallinna Linnaelumuuseumi loengusarjas Sisekaitseakadeemia lektor Ardo Ranne prostitutsioonist 90. aastatel.

Millised olid pöörased 90ndad ja kuidas taltsutati tollal prostitutsiooniäri? Sisekaitseakadeemia lektori loengul tuleb juttu, kuidas inimkaubanduse vastast võitlust Eestis alustati, kuidas lõpetati Eestis bordellide tegutsemine ja millised väljakutsed on sellega seoses tulnud vastu võtta. Kuuleb ka sellest, kuidas võideldi kurikuulsate bordelliäridega ning mil moel toimetab organiseeritud kuritegevus ning töötab inimkaubandus praegu.

Oma tööst kuumadel 90ndatel räägib Sisekaitseakadeemia lektor Ardo Ranne, kes tegutses aastatel 1992-2022 politsei eri allüksustes ning vastutas 2003-2022 inimkaubanduse ja prostitutsiooniga seonduva organiseeritud kuritegevuse vastase võitluse eest Tallinnas ja Harjumaal.

Ardo Ranne pälvis 2022. aastal Vägivallaennetuse tunnustusauhinna oma panuse eest inimkaubanduse ja naistevastase vägivalla takistamisel.

Loeng leiab aset Tallinna Linnaelumuuseumi “Kõlvatu Tallinna” näitusel.

Loengutele eelneb 15 min näituse lühitutvustus kõikidele muuseumi külastajatele muuseumi esimesel korrusel algusega 17:30

Loengule eelneb näituse lühitutvustus muuseumi esimesel korrusel algusega 17.30.

Hind 10 € / 8 €.

Muuseumikaardiga tasuta! Palun registreeri oma Muuseumikaardiga külastus tasuta piletina!

Piletid leiad SIIT!

 

 

Loengusarja toetab Eesti Kultuurkapital!