15. mail Laikrete perebänd
Miiamilla lastemuuseumis.
Kontsert Tallinna Linnamuuseumi sarjas Muuseumimuusika

Tallinna päeval, 15. mail kell 19.00 esineb Miiamilla lastemuuseumis Laikrete perebänd. Kontsert toimub Tallinna Linnamuuseumi kontserdisarjas „Muuseumimuusika”. Ilusa ilma korral toimub kontsert muuseumi ees õuel.

Tallinna Linnamuuseumi 85. sünnipäeva-aastale pühendatud kontserdisari “Muuseumimuusika” toob nähtavale muuseumid kui eripalgelised kontserdikohad. Aasta jooksul saab muuseumi filiaalides kuulata mitmesugust muuseumikeskkonda sobivat muusikat. Järjekorras kolmas kontsert toimub Kadriorus, Lastemuuseum Miiamilla hoones või ilusa ilma korral hoopis muuseumi õuel.

Laikrete pere ise tutvustab end nii: „Oleme täiesti tavaline Eestimaa perekond, kellele on antud and – muusika. Igaühele meist erinevat moodi – kes loob, kes arranžeerib, kes salvestab, kes mängib erinevaid pille, kes laulab. Kokku moodustab see terviku – meie puhul Laikrete perebändi.

Oleme enda päris elu pannud muusikasse. Kõlavad laulud rõõmude, murede, naljade ja läbielamistega erinevate pillide saatel, mida oleme aastaid usinasti õppinud.

Oleme rõõmsad, kui kutsute meid esinema erinevatesse Eestimaa paikadesse. Tegutseme 2016. aasta detsembrist ja iga esinemiskutse on andnud põhjust midagi uut ja huvitavat juurde õppida“

 

Ansambel:

JORDAN, 18a – löökpillid, laul
ANDRE, 16a – klahvpillid, laul (vahel bass, ukulele, kitarr)
RAEL, 11a – laul, flööt, ukulele
NORA, 6a – laul
RAFAEL, 3a ja ESTER, 1a  – tulevased tegijad
Ema PIRET – kitarr, laul (vahel bass, klahvpillid)
Isa TÕNU – bass, laul (vahel kitarr, klahvpillid)

Kontsert on kuulajaile tasuta, aga osalemiseks muuseumi siseruumides on vajalik registreerida Fientas.
Ilusa ilma korral toimub kontsert õues ja võimalik on liituda publikuga ka siis, kui registreerimine oli juba suletud.

Registreeri Fientas
Vaata ka www.laikre.ee

Kontsert kuulub Tallinna Linnamuuseumi 85. sünnipäeva tähistavasse kontserdisarja Muuseumimuusika, mis toob nähtavale muuseumid kui eripalgelised kontserdikohad.

 

Kontserdisarja toetab Eesti Kultuurkapital.