Suvine pargiraamatukogu ootab lugejaid: avasta väärt laste- ja noortekirjandust

Miiamilla terrassil ootab kõiki lugemishuvilisi IBBY Eesti Pargiraamatukogu, kust leiab väärt laste- ja noortekirjandust nii kodust kui ka võõrsilt.

IBBY Eesti osakonna Pargiraamatukogu avati esmakordselt Kadrioru pargis, lastemuuseumi terrassil 6. augustil 2011. aastal. Suviti on raamatukogu riiulil väljas valik laste- ja noorteraamatuid silmapaistvatelt kirjanikelt, illustraatoritelt ja tõlkijatelt, kes on pälvinud Paabeli Torni auhinna või kes kuuluvad IBBY aunimekirja. Samas saab sirvida lasteajakirja Täheke.

Raamatukogu on avatud vastavalt muuseumi lahtiolekuaegadele, suviti T–P kell 10–17.

Esmaspäeviti, riiklikel pühadel ja vihmase ilmaga on raamatud muuseumi siseruumides.

Raamatukogu kasutamine on tasuta. Kõik raamatud ja ajakirjad on pargiraamatukogule kinkinud kirjastused. Oleme neile selle eest väga tänulikud.

Ootame teid kogu suve meie pargiraamatukokku!

Värvilisi lugemiselamusi!