Töötajad

Vene 17 asub nii Tallinna ajalugu ja keskaegset kaupmehemaja tutvustav muuseum kui ka kõiki Tallinna Linnamuuseumi filiaale ühendav katusorganisatsioon.
Kõik Tallinna Linnamuuseumi filiaalides töötajaid võid leida siit.

ADMINISTRATSIOON (Vene 17 )

Direktor
Triin Siiner
615 5181
Triin.Siiner@linnamuuseum.ee

Teadusdirektor
Pia Ehasalu
610 4171
Pia.Ehasalu@linnamuuseum.ee

Finantsjuht
Merle Petersoo
615 5187
merle.petersoo@linnamuuseum.ee

Personalijuht
Elen Tisler
Elen.Tisler@linnamuuseum.ee
615 5196

Dokumendihaldur-arhivaar
Anu Lõhkivi
610 4178
Anu.Lohkivi@linnamuuseum.ee

Administraator
Marianne Leis
660 4589
Marianne.Leis@linnamuuseum.ee

KOMMUNIKATSIOONI OSAKOND (Vene 17 ja Vene 6)

Arendusjuht
Reti Meema
615 5191, 5650 3357
reti.meema@linnamuuseum.ee

Kommunikatsiooni spetsialist
Eve Veigel
5347 3981
Eve.Veigel@linnamuuseum.ee

Näituste projektijuht
Johanna Rannula
5855 2287
johanna.rannula@linnamuuseum.ee

Ürituste projektijuht
Julia Voinova
5885 6070
julia.voinova@linnamuuseum.ee

Kunstnikud
Anne Järvpõld
644 4197
Anne.Jarvpold@linnamuuseum.ee

Lilian Juhkam
644 4336
Lilian.Juhkam@linnamuuseum.ee

KOGUDE OSAKOND

Peavarahoidja
Lea Sillart
615 5194
Lea.Sillart@linnamuuseum.ee

Koguhoidja (relvad, tina, märgid, mündid, pitsatid)
Ando Pajus
615 5185
Ando.Pajus@linnamuuseum.ee

Koguhoidja (maal, graafika, raidkivi)
Risto Paju
615 5186
Risto.Paju@linnamuuseum.ee

Koguhoidja (arheoloogiakogu)
Küllike Tint
610 4177
Kullike.Tint@linnamuuseum.ee

Vanemkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Kristiina Hiiesalu
615 5188
Kristiina.Hiiesalu@linnamuuseum.ee

Koguhoidja (kultuurilooline kogu)
Ene Heimvell
615 5192
Ene.Heimvell@linnamuuseum.ee

Nooremkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Tina Timonen
610 4175
Tina.Timonen@linnamuuseum.ee

Koguhoidja (klaasi- ja tekstiilikogu)
Triinu Tuvi
615 5190
Triinu.Tuvi@linnamuuseum.ee

Kuraator-säilitaja 
Merike Neidorp
Merike.Neidorp@linnamuuseum.ee

Säilitaja
Annely Miil
Annely.Miil@linnamuuseum.ee

Konservaator (metall)
Jaan Märss
Jaan.Marss@linnamuuseum.ee

Digitaalkogu spetsialist
Erik Jürviste
615 5194
Erik.Jurviste@linnamuuseum.ee

HALDUSOSAKOND

Haldusjuht
Lennart Kumm
5341 4313
Lennart.Kumm@linnamuuseum.ee

Haldusspetsialist
Marge Väljari
5866 6002
Marge.Valjari@linnamuuseum.ee

Tehnik
Andres Lall
52 14 849
andres.lall@linnamuuseum.ee

Autojuht-elektrik
Leo Savila
5860 1313
leo.savila@linnamuuseum.ee

KAUPMEHEMAJA

Juhataja
Made Isak
615 5184
Made.Isak@linnamuuseum.ee

Pedagoogid
Jelena Tšekulajeva
615 5183
jelena.tsekulajeva@linnamuuseum.ee

Madli Vendik
5919 0980
madli.vendik@linnamuuseum.ee

Klienditeenindaja
Ene Piiroja
615 5180
Ene.Piiroja@linnamuuseum.ee

Giid-järelevaatajad
Anu Annuk
Juri Pantelejev
Marianne Olli
Auli Tohv