Laste sünnipäev

otsimismäng

otsimismäng

Muuseumis saab pidada lapse sünnipäeva (alates 10. eluaastast), soovijad saavad valida kolme sünnipäevakava vahel. Osalejate arv on kuni 18 inimest. Oma toidud võib kohvikusse kaasa võtta.

Torniekskursioon ja otsimismäng

I paketti kuulub  torniekskursioon ja otsimismäng (1 tund) ning torni kohviku kasutamine (1 tund). Programmi hind 125€, kestus 2,5 tundi.

Ekskursioon bastionikäikudesse

II paketti kuulub ekskursioon bastionikäikudesse (giidiga ekskursiooni kestus u 1,5 tundi) ning torni kohviku kasutamine (1 tund). Programmi hind 125€, kestus 2,5 tundi.

Ekskursioon bastionikäikudes ja tegevus

III paketti kuulub ekskursioon bastionikäikudesse (giidiga ekskursiooni kestus u 1,5 tundi), torni kohviku kasutamine (1 tund) ning tegevus tornis muuseumipedagoogi juhendamisel. Tegevus tornis võib olla vastavalt soovile kas temaatiline programm, otsimismäng või hoopis orienteerumismäng vanalinnas. Programmi hind 150€, kestus u 2,5-3 tundi.

SÜNNIPÄEVAPROGRAMM TÄISKASVANUTELE

hõlmab bastionikäikude külastust (u 1, 5 tundi) ja torni kohviku kasutamist. Soovi korral võib juurde tellida torniekskursiooni või orienteerumismängu muuseumi hinnakirja alusel. Programmi hind 175€, kestus 2,5 tundi. Aega ületades lisandub hinnale ruumikasutuse tunnitasu.

TELLIMINE:

tel (+372)644 6686, e-mailil kok@linnamuuseum.ee

 

OLULINE TEADA:

  • Sünnipäevi peetakse muuseumi lahtiolekuajal (vt info).
  • Lapsed viibivad Kiek in de Köki tornis vanemate vastutusel.
  • Bastionikäikude ekskursioonil saadab eelkooliealisi lapsi (kuni 7. a) lapsevanem.
  • Kiek in de Kökis (k.a kohvikus) viibivad samal ajal teised muuseumikülastajad, kuid ekskursioone ja mänge korraldatakse ainult sünnipäevalistele.
  • Oma toidud võib kohvikusse kaasa võtta, kasutada saab vaagnaid ja morsikanne. Alkoholi meie majas ei tarbita.
  • Muuseumis viibivad samal ajal ka teised muuseumikülastajad. Sünnipäevapeolised oskavad ekspositsioonis käituda korralikult ja viisakalt – nii et kahju ei saaks ei lapsed ega muuseumiekspositsioon ning kõigil oleks meeldiv muuseumikülastus!

  • Kohvik asub torni kõige kõrgemal korrusel (6. korrus), muuseumis puudub lift, trepid on kõrged ja järsud, ka käikudesse viib järsk trepp. Palume seda arvestada sünnipäeva planeerimisel, eriti kui külaliste seas leidub liikumisraskustega inimesi!

  • Muuseumis võib kasutada ainult tordiküünlaid, nn vulkaaniküünlad on keelatud tuleohutus- ja turvanõuete tõttu.

 

TELLIMINE: tel (+372)644 6686, e-mailil kok@linnamuuseum.ee