Töötajad

Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla töötavad rõõmsad jutuvestjad ja mängu juhtivad muuseumipedagoogid.

Info tel. 6017057
E-mail: mm@linnamuuseum.ee

“Aga lõbus peab olema. Nii tööl kui elus peaksime kõik suutma omavahel hästi läbi saada. Meil peaks olema üheskoos niisama lõbus nagu koerakutsikatel, kes saba liputavad. Elamine peaks olema tore; see peaks olema fantastiline.” (David Lynch “Suure kala jahil)

 

vvvvv Juhataja kohusetäitja
Jane Meresmaa-Roos
601 7056
jane.meresmaa-roos@linnamuuseum.ee
 v Muuseumipedagoog

Kadri Toomsalu

601 7057
kadri.toomsalu@linnamuuseum.ee

 v Muuseumipedagoog
Viktorija Filippova 601 7057
viktoria.filippova@linnamuuseum.ee
_MK_0603 Külastusjuht

Kristiine Truu

kristiine.truu@linnamuuseum.ee

Külastusjuht

Marta Valgma

marta.valgma@linnamuuseum.ee

 v Külastusjuht

Mari Tammar

mari.tammar@linnamuuseum.ee

Külastusjuht

Svetlana Rodionova

svetlana.rodionova@linnamuuseum.ee

Klienditeenindaja (kassa)
Eha Krispin
601 7065
eha.krispin@linnamuuseum.ee
Klienditeenindaja (kassa)
Maarja Aug
601 7065
maarja.aug@linnamuuseum.ee