Töötajad

Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla töötavad rõõmsad jutuvestjad ja mängu juhtivad muuseumipedagoogid.

Info tel. 6017057
E-mail: mm@linnamuuseum.ee

“Aga lõbus peab olema. Nii tööl kui elus peaksime kõik suutma omavahel hästi läbi saada. Meil peaks olema üheskoos niisama lõbus nagu koerakutsikatel, kes saba liputavad. Elamine peaks olema tore; see peaks olema fantastiline.” (David Lynch “Suure kala jahil)

Direktor
Triin Siiner
triin.siiner@linnamuuseum.ee

vvvvv
Juhataja (lapsehoolduspuhkusel)

Sireli Uusmaa
601 7056
sireli.uusmaa@linnamuuseum.ee
 v Juhataja kohusetäitja
Jane Meresmaa-Roos
601 7056
jane.meresmaa-roos@linnamuuseum.ee
 v Muuseumipedagoog
Gerli Palmits
601 7057
gerli.palmits@linnamuuseum.ee
Muuseumipedagoog

Kadri Toomsalu

601 7057
kadri.toomsalu@linnamuuseum.ee

Külastusjuht
Viktorija Filippova
viktoria.filippova@linnamuuseum.ee
 v Külastusjuht
Leana Reiu
leana.reiu@linnamuuseum.ee
olga-punzinen Külastusjuht
Olga Punžinen
olga.punzinen@linnamuuseum.ee
Külastusjuht

Marta Valgma

marta.valgma@linnamuuseum.ee

Klienditeenindaja (kassa)
Eha Krispin
601 7065
eha.krispin@linnamuuseum.ee