LASTEAIA LÕPUPIDU VÕI FIRMA PEREÜRITUS MUUSEUMIS

1Lastega perede jaoks oleme kokku pannud mitu erinevat ürituse formaati. Saate ise valida, milline temaatika teie peresid rohkem kõnetab: kas teatrihõnguline pidupäev, muuseumi miniaias aktiivne tegutsemine või hoopis mängurõõmukeskne trallimine kunagise Kadrioru Laste paradiisi vaimus.

Pakett sisaldab programmi läbiviimist, tegevusteks vajaminevaid vahendeid, ruumirenti ja muuseumipileteid. Toitlustuseks saame pakkuda kohvikuruumi, kuhu teil on võimalik katta suupistete laud või tellida catering. Kohvikus on kasutamiseks olemas kannud (morsi-, press-, veekeedukann), vaagnad, tassid-taldrikud, noad-kahvlid-lusikad. Tasuda on võimalik nii kohapeale saabudes (sularaha, pangakaart) kui ka arve alusel, mille saame esitada paar tööpäeva pärast üritust teie koostatud garantiikirja alusel.

Laste arv 15–20 + täiskasvanud

Kestus 3 tundi

Hind 300 €

PAKETID:

1) Miiamilla teeb teatrit

• Kogupere lavastus “Kui ma oleksin suur” (20 min)
  • Sõbralike mängude kompott: mängime vanemate lapsepõlvemänge. (Hea ilma korral saame mänge läbi viia õues)
  • Meisterdamine

2) Miiamilla pistab näpud mulda

• Õueprogramm “Näpud mulda” (Selga panna riided, mis võivad saada mullaseks :) !)
  • Rohemeisterdamine

3) Miiamilla ajarännak

• Väike ajarännak, kus hüppame tagasi 1930.-tesse aastatesse, kui lastemuuseumi ümber oli tõeline lasteparadiis. Mängime mänge ja proovime läbi vahvaid ameteid.
  • Meisterdamine

TÄHTIS TEADA:

• Peoks soovitame nädalapäevadest esmaspäeva, kuna siis on muuseum teistele külastajatele suletud ning terve muuseum saab olla teie päralt! Kui aga esmaspäevad ei sobi, tuleks arvestada, et teistel päevadel viibivad muuseumis ka teised muuseumikülastajad.
  • Meie majas viibitakse sokkides või vahetusjalanõudes.
  • Ruumi palume üle anda samas seisukorras, nagu teie selle leidsite, st et laudade puhastus ja nõudepesu jääb teie vastutada ning see mahub 3 tunni sisse. Kohvikuruumist söögi ja joogiga muuseumi teistesse ruumidesse rändama minna ei ole lubatud. Ruum mahutab korraga istuma ja einestama 25 inimest.
  • Parkida on võimalik Kadrioru tenniseväljaku kõrval asuvas parklas (2,5 tundi tasuta) või Kumu muuseumi parklas (tasuta).