26. veebruaril kell 17.30 toimub Tallinna vene muuseumis loominguline kohtumisõhtu Dmitri Kosjakoviga

26. veebruaril ootame kõiki kohtuma näitleja, kunstniku ja poeedi Dmitri Kosjakoviga. Räägime temaga loomingust, teatrist ja elust.

Dmitri Kosjakov on enim tuntud kui andekas Vene teatri näitleja. Tema isikunäitusel „Dmitri Kosjakov: ARTist või kunstnik?“ tutvustatakse aga publikule tema teisi andeid. Tallinna vene muuseumis on Dmitri Kosjakovi näitus avatud kuni 28. juunini 2020. Loe lähemalt SIIT

„Minu jaoks ei ole kunst lihtsalt tegevusala, see on inimkonna ellujäämise viis, tema vaimne areng! Kunst on nagu esteetilised ja eetilised väärtused, mis kujundavad inimese teadvuse, nagu neuronite sidemed ajus. Need väärtused kujundavad ka terve tsivilisatsiooni teadvuse!“, räägib Dmitri.

• Olete oodatud, kui teil on küsimusi, mida te ammu olete tahtnud Dmitrile esitada;
  • Olete oodatud, kui tahate kuulata luuletusi andeka näitleja esituses;
  • Olete oodatud, kui soovite teada, milliste mõtetega kunstnik lõi oma maale;
  • Olete oodatud, kui soovite veeta meeldiva õhtu inspireerivate inimeste seltskonnas.

Kohtumine kestab 1,5 tundi.

Pilet: 7€ (täispilet)/5€ (sooduspilet).

NB! Kohtumine toimub vene keeles!

Palume registreerida aadressil:

Tallinna vene muuseumis Dmitri Kosjakovi näitus „ARTist või kunstnik?”