Vanalinna vennaskonna linnalaagrid juulis ja augustis

Tallinna Linnmuuseum, Fotomuuseum ja Kiek in de Köki kindlustustemuuseum ootavad 8-12-aastaseid lapsi Vanalinna vennaskonna linnalaagrisse. Laagri põhiliseks töökeeleks on eesti keel, aga oodatud on ka vene emakeelega lapsed.

10.–11. juulil toimuvas laagris uurime ja lahendame erinevaid saladusi, mõistatusi ja koode. Laagrilapsi ootavad toredad uurimisretked ning kuhjaga avastamisrõõmu muuseumide sees ja väljas. Õpitakse tundma Tallinna salapärast ajalugu, põnevates töötubades arendatakse käteoskusi, mängitakse nii sees kui ka vabas õhus.

Registreeri laagrisse siit!

 

12.-13. augustil toimuva laagri teemaks on arheoloogia. Uurime asitõendeid ajaloost ning kehastume detektiivideks muinasajas. Tegutseme nii sees kui väljas, osaleme mängu- ja töötubades, avastame muuseume ja uudistame päris arheoloogide tööd!

Registreeri laagrisse siit!

 

Laagripäevad kestavad kell 10–16. Kahepäevase laagri hind on 60 eurot. Pakume ka võimalust tasuda ühe päeva kaupa. Tasumine toimub laagripäeva hommikul muuseumi kassasse. Hind sisaldab, muuseumikülastusi, töötubade materjale ja eineid. Laagripäeva jooksul saavad lapsed keha kinnitada sooja lõunasöögiga Neitsitornilt ning kerge ootega.

Lisainfot küsi haridus@linnamuuseum.ee, tel. 59190980