Kõige põnevamad linna- ja muuseumituurid leiad siit!

Siit leiad Tallinna Linnamuuseumi filiaalide põnevamad linna- ja muuseumituurid. Tutvu Tallinna tuntud ja tundmatute aaretega, naudi ringkäike koos pere ja sõpradega! Täpsema info ja veel suurem valiku leiad iga filiaali lehelt.

LINNAMUUSEUM

Sekskursioon “Kõlvatu Tallinn”

Näitus “Kõlvatu Tallinn” räägib tallinlaste intiimelust läbi aja, erinevatest ihadest ja nendega kaasnenud tabudest. Ekskursioonid linnaruumis laiendavad näituse teemasid ning jutustavad konkreetsete paikadega seotud lugusid.

Kadrioru lastemuuseum MiiamillaLASTEMUUSEUM MIIAMILLA

Lastemuuseum Miiamilla kutsub Kadrioru pargis ja tänavail toimuvatele jalutuskäikudeleSuvituspiirkonnast elurajooniks”.

Loe lähemalt

Lastemuuseum Miiamilla kutsub Kadrioru pargis ja tänavail toimuvatele jalutuskäikudele fotograafi ja operaatori Arvo Iho juhtimisel „Kadriorg fotograafi pilgu läbi“.

Neitsitorn ja Kiek in de Kök Taani kuninga aiast

KIEK IN DE KÖKI KINDLUSTUSTEMUUSEUM

Igal neljapäeval ja laupäeval toimuvad põnevad eriekskursioonid. Kindlustustemuuseumi kõik suvised ekskursioonid leiad SIIT

Jalutuskäik linnaloomadega “Kus on lehm, kus lohe?” kutsub meeleolukatele jalutuskäikudele, et teada saada, kuidas vanas Revalis loomi peeti

KALAMAJA MUUSEUM

Kalamaja muuseum ja Koplikandi matkad kutsuvad Kalamaja-Kopli tuurile 1. augustil kell 13.00

FOTOMUUSEUM

Tuur Tallinna vanalinnas 100 aastat tagasi tegutsenud fotograafide jälgedes
Ringkäik mööda 20. sajandi alguse Tallinna fotoateljeede asupaiku. Parikased, Jurich, Lais, Akel ja Borchardt olid Eesti fotograafia teerajajad. Vanalinnas toimuval jalutuskäigul näeb hooneid, kus asusid ajaloolised fotoateljeed, räägitakse lugusid varem elanud fotograafidest ning vaadatakse fotograafide loomingu näidiseid. Tuuri kestus kuni 1,5 t.

Peeter I maja

PEETER I MAJA

Laternaretk “Siit algas park…”

Peeter I maja laternaretk “Siit algas park …” läbi Kadrioru pargi räägib pargi ja lossiansambli rajamise loo, tutvustab ka maja omanikke. Miks Peeter I valis just selle koha oma suveresidentsi rajamiseks? Mis oli siin enne pargi rajamist? Peeter I maja tutvustusele järgneb laternaretk läbi Kadrioru pargi, kus iga osaleja saab endale teed valgustada elava tulega laternas.

Tallinna Vene muuseum Pikal tänaval

TALLINNA VENE MUUSEUM

Pereüritus “Joogem teed: imejoogi võlud”
Kõige parem aeg on aeg, mida veedad perega. Teejoomine on väga vana komme, millel on ajalooliselt olnud oluline roll vene perede ja kaupmeeste elus. Räägime tee kasulikest omadustest ja kasvatamisest. Muuhulgas saame teada, kuidas nimetatakse samovari eelkäijat.