Tallinna Linnamuuseum tähistas sünnipäeva. Hoia. Mäleta. Jaga. Tallinna mälu aasta 2022.

Hoia. Mäleta. Jaga. 15. detsembril tähistas Tallinna Linnamuuseum oma sünnipäeva. 2022. tuleb Tallinna mälu aasta!

Muuseum tähistab kogu linna pärandi jaoks olulist tähtpäeva Tallinna mälu aastaga. Aasta jooksul toimub selle märksõna all palju põnevaid üritusi ja väljapanekuid, tutvuda saab muuseumi kõige hinnalisemate aaretega. Saabuva aasta puhul uuendas Tallinna Linnamuuseum ka oma sümboolikat ja nimesid, et viia ajaga toimunud muutused üksteisega kooskõlla. Edaspidi kannab Tallinna Linnamuuseumi nime kõiki harusid ja osakondi ühendav katusorganisatsioon koos kogude ja ühiste tugitegevustega. Vene 17 tegutseva muuseumi teemanimeks on aga edaspidi Tallinna Linnaelumuuseum.
Tutvu Tallinna Linnamuuseumi ajajoonega SIIT.

Sünnipäeva puhul jagab muuseum ka ise kingitusi. Muuseumi tantsutervituse jagajate vahel loosib muuseum oma Facebooki lehtedel välja hinnalised auhinnad. Nendeks on Tallinna Linnamuuseumi väljaanded – mahukas raamat dokumentaalfotograafia meistri Peeter Langovitsi elutööst, muuseumi juubeliraamat „Keskaegsest kaupmehemajast muuseumiks. Tallinna Linnamuuseum 80“, perepääse aastaks kõikidesse Tallinna Linnamuuseumi filiaalidesse, teatripilet Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi etendusele „Hinge kihid“, osalemine Tallinna Linnaelumuuseumi sekskursioonil või Fotomuuseumi töötuba oma seltskonnale. Iga võitja saab valida kolme kingituse vahel ja loosimine toimub juba esmaspäeval, 20. detsembril!

Tallinna Linnamuuseum tähistab oma sünnipäeva tantsides. Vaata, kuidas muuseumikogudest liiguvad museaalidest sünnipäevaüllatused seitsmesse filiaali. Muuseum hoiab, mäletab ja jagab esemete lugusid minevikust tänapäeva inimestele, tehes oma tööd kogu hinge ja südamega. Vaata Tallinna Linnamuuseumi tantsutervitust SIIT

Hoia. Mäleta. Jaga. Võta osa Tallinna mälu aastast 2022!

Galeriid Tallinna Linnamuuseumi filiaalide ja kogude ühise tervituse sünnist saad vaadata siit