Kummituslik virtuaaltuur Tallinna vanalinnas: muuseumitund veebi vahendusel

Tallinna Linnamuuseum kutsub kummituslikule (virtuaal)tuurile Tallinna vanalinnas ja pakub võimalust tellida muuseumitunde veebi vahendusel.

Tallinna Linnamuuseum pakub virtuaalseid muuseumitunde Tallinna vanalinnas. Giidituuril tutvustab muuseumipedagoog virtuaalsetele kuulajatele vanalinna kuulsaimaid maju, sealseid kummitus- ja tõsilugudsid, Euroopa vanimat apteeki jm. Ja seda kõike saab nautida eemalt, kas või kodust teki alt!

Tallinna Linnamuuseumi veebitundideks peavad muuseumiõpetaja ja kooliõpetaja kokku leppima teema ning aja ja interneti teel saab muuseum jõuda õpilasele koju.

Sama hästi võid aga tunni tellida ka koos oma pere või sõpruskonnaga.

Muuseumid otsivad praegu kõik vastust küsimusele, kuidas aidata välja töötada paremaid õppevahendeid kaugtööks interneti ja e-lahenduste kaudu. Oluline on lisada igapäevasesse õppetöösse ka vürtsi!

Piloottund toimus Tallinna vanalinnas, kus täiesti inimtühjas, lausa kummituslikus keskkonnas said õpilased kuulda jutte keskajast ja vaadata läbi kaamerasilma näiteks Vana-Toomast või kunagist häbiposti tähistavat veskikivi Raekoja platsil. Lastele pakkusid mõistagi huvi kummitused ning muuseumipedagoogi kaamerasilma vahendusel said nad vaadata Tallinna all-linna üht kummitavamat maja Rataskaevu tänaval ja käia ära ka Niguliste kiriku ees, kus pakkus palju kõhedust kuulus Niguliste muumia lugu.

Täpsem info ja tellimine:
Kristi Paatsi, tel 5257662, (eesti keeles)

Julia Kornejeva, tel 53 052 151, (vene keeles)

Muuseumitunni hind: 30 € grupile, grupi suurusest sõltumata. Tasumine arvega.

Tunni võid tellida ka näites sünnpäevaks ja osaleda selles koos oma pere või sõpruskonnaga.