Talvise koolivaheaja käsitöö- ja teatritöötuba koolilastele

Lastemuuseum Miiamilla kutsub kõiki rõõmsaid koolilapsi enda juurde mängima ja meisterdama. Talvisel koolivaheajal saavad lapsed osaleda kahes huvitavas töötoas.

KOLMAPÄEVAL JA REEDEL

Käsitöö töötuba: Pisijänku meisterdamine

Vanus: 7–10 a
Grupi suurus: kuni 10 last

Aeg: 27.02 ja 1.03 kell 13.00–14.30

Osalustasu: 4 eurot (sisaldab muuseumipiletit)

Iga laps teeb endale väikese pehme jänku, mida hiljem saab prossi, võtmehoidja või kotikaunistusena kasutada. Kõige armsam ja parem kingitus on käsitsi tehtud!

NELJAPÄEVAL

Teatri töötuba: Keskendumine läbi mängu
Vanus: 9–12 a
Grupi suurus: kuni 10 last

Aeg:28. 02 kell 13.00–14.30
Osalustasu: 4 eurot (sisaldab muuseumipiletit)

Teatrimängud aitavad õppida tundma ennast ja teisi. Läbi rollimängude ja teatrietüüdide saame katsetada, kuidas käia kuu peal, pugeda loo jutustamise käigus teise nahka ja maitsta teatritegemise kõige magusamaid vilju. Saame teada, mida näitlejal esinedes kõige rohkem vaja läheb. Avastame, kui ilmekas on tegelikult me kehakeel ja mida põnevat saame oma keha kasutades teha. Lõpetuseks paneme kokku lühietüüdide sarja, mille iga osaleja saab endale mälestuseks. Ja kes teab – ehk leiad teatri tegemise ajal ka mõne uue sõbragi?

Võta kaasa mugavad riided, nt pluus ja dressipüksid või retuusid: nii on sul hea liikuda.

Anna oma osalussoovist märku aadressil kuni 28.02 kl 11ni.
Töötuba toimub, kui on vähemalt 5 osalejat.