TULE TUURILE oma seltskonnaga!
Vali siit sobiv teema ja lepime aja kokku!

Kiek in de Köki kindlustustemuuseum korraldab meeleolukaid tuure oma kompleksis – läbi nelja keskaegse torni ja maa-aluste käikude ning jalutuskäike vanalinnas.

Jalutuskäigud toimuvad linnaruumis ja osaliselt siseruumis ning kestavad kuni 1,5 tundi. Ühele retkele mahub kuni 25 inimest.
Kõige turvalisem on tulla tuurile oma seltskonnaga. Võta ühendust, lepime kokku sobiva teema ja aja!

KONTAKT:

Vanalinna jalutuskäigud algavad Kiek in de Kökist, kust saab osta piletid. Edasi kulgeb tuur juba linnaruumis.

Täispilet 9 €
Sooduspilet 6 €
Perepilet 20 €

TELLIMISEL ERIEKSKURSIOONID.
Telli oma seltskonnale kuni 1,5 tunnine linnatuur!

Eriekskursioonid on vähemalt 5 inimesele.

“Neitsitorn kui kodu ja kohvik”

Lühike jalg 9 kinnistu omanike ja elanike seas on olnud nimekaid tegelasi. Pärast seda perioodi ja mõnda aega laokilolekut on tornis aastaid tegutsed legendaarne kohvik. Lugusid siin juba jagub!

“Kriminaalne Tallinn” (toimub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis ja linnaruumis)

Vaata lähemalt SIIT.

“Kummitustuur kaitsetornides ja bastionikäikudes” (toimub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis ja linnaruumis)

Vaata lähemalt SIIT.

Punkarid ja ärikad maa peal ja maa all”
1980. aastatel ilmestas linna tänavapilti noorte punk-kultuur, osa punkareid elutses ka bastionikäikudes. Neitsitorn ja Taani kuninga aed oli aga soositud paik ettevõtlike ärisoonega noorte seas, kus sai valuutat vahetada ja elu nautida. Tuur algab Neitsitornist ja viib Harju- ja Lindamäe alustesse käikudesse.

“Bastionide peal ja maa all”
Vaata lähemalt SIIT.

Linnatuur “Esimene ja kõige vanem Tallinnas”
Kus on Tallinna vanim tänav, park või puu? Kus on esimene kohvik ja vanim kõrts või restoran? Tallinna Linnamuuseum viib suvel vanalinnas läbi ringkäike, mille käigus tehakse tutvust esimese ja kõige vanemaga või üldse kõige-kõige mõistes põnevaga ajaloolises linnaruumis. Algus Kiek in de Kökist ja lõpp Raekoja platsil.

“Kino peab saama! Filmitud Tallinnas”
Tallinna linnaruum on olnud läbi aja kümnete filmivõtete paigaks. Kiek in de Köki kindlustustemuuseum korraldab  jalutuskäike vanalinnas, kus märgitakse maha tuntumate filmide võttepaiku. Esimest kord nähakse kinoekraanil Tallinna vanalinna paiku 1913. aastal linastunud mängufilmis „Laenatud naene“.