Tule linnatuurile ja ekskursioonile oma seltskonnaga! Vali sobiv teema ja lepi aeg kokku!

Praegu on meil linnatuuridel head hinnad ja kõige turvalisem on tulla tuurile oma seltskonnaga. Võta ühendust, lepime kokku sobiva tuuri teema ja sobiva aja!

KONTAKT ja INFO: kok@linnamuuseum.ee 

 

KRIMITUURID

KUMMITUSTUURID

TELLIMISEL ERIEKSKURSIOONID: Telli linnatuur oma seltskonnale!

Tellitavad eriekskursioonid toimuvad juhul kui osaleb vähemalt 5 (viis) inimest.

Tellimisel: Kriminaalne Tallinn (kuni 1,5 tundi, toimub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis ja linnaruumis) vt tuuri tutvustust lähemalt SIIT

Tellimisel: “Kummitustuur kaitsetornides ja bastionikäikudes”  (kuni 1,5 tundi, toimub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis ja linnaruumis) vt lähemalt SIIT

Tellimisel linnatuur: “Esimene ja kõige vanem Tallinnas” (kuni 1,5 tundi)
Kus on Tallinna vanim tänav, park või puu? Kus on esimene kohvik ja vanim kõrts või restoran? Tallinna Linnamuuseum viib suvel vanalinnas läbi ringkäike, mille käigus tehakse tutvust esimese ja kõige vanemaga või üldse kõige-kõige mõistes põnevaga ajaloolises linnaruumis. Algus Kiek in de Kökist ja lõpp Raekoja platsil.

Tellimisel:  “Punkarid ja ärikad maa peal ja maa all” (kuni 1,5 tundi)
1980ndatel aastatel ilmestas linna tänavapilti noorte punk-kultuur, osa punkareid elutses ka bastionikäikudes. Neitsitorn ja Taani kuninga aed oli aga soositud ettevõtlike noorte ärikate seas, kus sai valuutat vahetada ja elu nautida. Tuur algab Neitsitornist ja viib Harju-ja Lindamäe alustesse käikudesse.

Tellimisel “Filmitud Tallinnas” (kuni 1,5 tundi)

Tallinna linnaruum on olnud läbi aja kümnete filmivõtete paigaks. Kiek in de Köki kindlustustemuuseum korraldab  jalutuskäike vanalinnas, kus märgitakse maha tuntumate filmide võttepaiku. Esimest kord nähakse kinoekraanil Tallinna vanalinna paiku 1913. aastal linastunud mängufilmis „Laenatud naene“.

Täispilet 9 €
Sooduspilet 6 €
Perepilet 20 €

(ekskursiooni hinnale ei lisandu giiditasu)