Valik töid Piparkoogimaania näituselt “Vana Tallinn” Kalamaja lastemuuseumis kuni 4. veebruar 2018

Meil on hea meel kutsuda teid uudistama väikest valikut äsjalõppenud suurelt Piparkoogimaania näituselt „Vana Tallinn“, mis  toimus 9. dets 2017 – 7. jaan 2018 Tallinnas, Disaini- ja Arhitektuurigaleriis. Juba 12. korda lõid 100 andekat loovinimest piparkoogist maailma, mis on seekord inspireeritud Tallinna erinevatest ajalookihistustest, arhitektuurist, kunstist ja inimestest. Lisaks sai kogu näituse vältel osaleda piparkoogi töötubades ja fotovõistlusel.
Tallinna Linnamuuseum tähistab oma 80. juubelit ja eriti tore on siin sel puhul võõrustada ka piparkoogist linnavalvurit Vana Toomast, kes legendi järgi elas koos oma emaga just siinsamas Kalamajas.

PiparkoogiMaania on kunstinäitus, kus on vaid üks tingimus – kõik peab olema tehtud piparkoogist. Igal aastal osaleb näitusel sadakond professionaalset loovinimest – keraamikud, metallikunstnikud, tekstiilidisainerid, sisearhitektid, graafikud, arhitektid jne. Näitust luues unustatakse hetkeks oma igapäevased töövõtted ja luuakse piparkoogist mänguline maailm, mida on huvitav vaadata nii suurtel kui väikestel. Näitus on toimunud järjepidevalt alates 2006 aastast. Sellest on kujunenud üks populaarsemaid sündmusi jõuluaegses Tallinnas. Igal aastal on väljapanekul erinev teema.

Vaata ja loe lähemalt ka eelmiste näituste kohta: http://piparkoogimaania.ee/

Väike valik näitusetöid on eksponeeritud ka Neitsitornis Lühike Jalg 9a

Väljapanek on avatud kuni 4. veebruar 2018

NB! Pakume gruppidele näituse juurde ka muuseumitundi “Voolitud vana Tallinna lood”