Miiamilla lastemuuseumis saab 23. märtsil teatrit!

Märtsikuus saab Miiamilla lastemuuseumis teatrit! Külla tulevad Teatri- ja Muusikamuuseum ning Teoteater.

KOSTÜÜMIKAVANDITE JA LAVAKUJUNDUSE NÄITUS
Päev algab piduliku kostüümikavandite ja lavakujunduse piltide näituse avamisega. Väljapanek koosneb  teatrikunstnike fantaasiarikastest, värvirõõmsatest ja lastesõbralikest töödest, mis on pärit Teatri- ja Muusikamuuseumi kogudest.

KÜLAS ON TEOTEATER!
Teatripäeval mängib Teoteater Lastemuuseumis kogupere lavastust “Kriips ja jutt”. Kriipsu ja juti loos minnakse rändama joonistatud maailma ja piilutakse raamatulehekülgede vahele. Kaasa saab elada joontemaailma asukatele, kes joonistatakse vahetult vaatajate silme all. Lavastus põhineb Robert Vaidlo raamatul “Kukeleegua lood”.

KUIDAS KÜPSETADA TEATRIMUFFINIT?
Teatrimuffinite meisterdamise töötoas saab igaüks proovida kätt teatrikunstnikuna ja meisterdada endale igavesti ilusa ja piiritult säiliva muffini. Seda ahvatlust süüa ei tasu, aga oma sõpru saab sellega ninapidi vedada küll.

TEATRIMÄNGUD
Teatrimängude võlu on selles, et need sobivad kõigile. Mängime tähelepanu-, fantaasia- ja rollimänge, mis aitavad üles leida mängurõõmu. Kindlasti saab igaüks ka korra laval olla ja ennast päris näitlejana tunda.

Teatripäeva kava:

12.00 Teatripäeva pidulik avamine

12.15 Teoteatri lastelavastus “Kriips ja jutt”

14.00 Teatrimuffinite meisterdamine

15.00 Teatrimängud lastega

Teatripäevapilet on kõigile 5 € (muuseumikülastus, töötubades osalemine ja teatrietendus)

Perepilet on 9 € (2 täiskasvanut + 2 last)

TEATRIETENDUSELE “KRIIPS JA JUTT” ON VAJALIK EELREGISTREERIDA, KUNA KOHTADE ARV ON PIIRATUD! INFO JA REGISTREERIMINE: