Uudiste arhiiv – 2016

Kauneid jõulupühi ja õnnelikku uut aastat!
Peeter I majamuuseum soovib teile kauneid Jõulupühi ja õnnelikku uut aastat!
Vaata edasi

Peetri maja ETV+ eetris
Peetri “vana palee” ETV+ eetris. Täname “Rabarberi” meeskonda toreda loo eest!
Vaata edasi

Laste ja noorte muuseumidefestival “Avatud mänguväljad” 15.10–06.11.2016
Muuseumidevaheline festival „Avatud mänguväljad“ leiab aset kord aastas, sügisesel koolivaheajal. Festivali moto “Avasta muuseume mängides!” vihjab mängulisele elamusele muuseumides.
Vaata edasi

Tutvu Peeter I majamuuseumiga virtuaaltuuril!
Alates 2016. aasta oktoobrist saab ettekujutuse sellest, mida muuseumikülastaja Peeter I kunagisest suvemajast eest leiab, ka Google Arts & Culture platformi kaudu.
Vaata edasi

Rahvuskultuuride nädal
24. septembril olete oodatud Peeter I majamuuseumis, kus Rahvuskultuuride nädala raames toimuvad tasuta ekskursioonid eesti ja vene keeles.
Vaata edasi

Valgus kõnnib Kadriorus 2016
Kutsume teid nautima festivali Valgus kõnnib Kadriorus. Traditsiooniline ja suurejooneline Kadrioru pargi suvehooaja lõpetamine toimub sel aastal 15. septembril, kell 19.00-22.30.
Tuhanded tuled kaunistavad Kadrioru parki ja hooneid, erinevatel lavadel kõlab elav muusika. Festivali lõpetab ilutulestiku etendus.
Vaata edasi

Kadriorg 298
22. juulil täitub Kadriorg meeleolukate lastetegevuste, otsimismängude, programmide ja ekskursioonidega. Toimub Kadrioru pargi 298. sünnipäev.
Vaata edasi

Certificate of Excellence 2016
Meil on au teatada, et muuseum on tunnustatud TripAdvisori poolt. Äitah Teile ning ootame ka edaspidi positiivset tagasisidet TripAdvisori lehel.
Vaata edasi

Peeter I sünnipäev
30. mail, esmaspäeval, Peeter I sünnipäeva puhul on muuseumipääs hinnaga 1€
Vaata edasi

Muuseumiöö 2016
Vaata edasi

Tallinna Linnamuuseum liidab Tallinna Vene Muuseumi ja Peeter I majamuuseumi
Tallinna Linnamuuseumi astub 1. mail taas ühe olulise sammu oma rohkearvuliste filiaalide võrgustiku koordineerimisel. Ühtsete üksustena hakkavad tegutsema Tallinna Vene muuseum ja Peeter I majamuuseum, mis tutvustavad vene kultuuripärandit Tallinnas.
Vaata edasi

Peeter I majamuuseum kutsub kevadvaheajal võtma osa haridusprogrammidest, kus tutvume ajaloo ja kunstiga
Peeter I majamuuseum kutsub kevadvaheajal võtma osa haridusprogrammidest, kus tutvume ajaloo ja kunstiga. Oodatud on lapsed vanuses 9– 12 aastat.
Vaata edasi

Loeng „Toidu- ja jooginõu stiilide segunemine 18. saj. I poole Peterburi kõrgaadli kodudes. Luksus ja vaesus.“ (vene keeles)
27. veebruaril toimub Roksana Rebrova (Peterburi, Ermitaaž) venekeelne loeng „Toidu- ja jooginõu stiilide segunemine 18. saj. I poole Peterburi kõrgaadli kodudes. Luksus ja vaesus.“
Vaata edasi

Ekskursioonid uue aasta esimestel päevadel hinnaga 2 eur
Tallinna vanim muuseum Peeter I majamuuseum ootab huvilisi ekskursioonidele 4.-7. jaanuaril
Vaata edasi